Rozhovor s Mgr. Martinou Jirouškovou

Přinášíme Vám opět ke kratochvíli zajímavý rozhovor s jednou z našich vyučujících. Jaké předměty vyučujete?Učím pouze matematiku.  Jak jste na škole spokojená?Na škole se mi ….

Praxe v Safari Parku

V zimních měsících letošního roku navázala naše škola spolupráci se Safari Parkem Dvůr Králové. Studenti oboru Ekologie a životní prostředí z II. ročníku budou absolvovat svoji ….

Smažený vánoční kapr

Stále nevíte, jak letos připravit kapra? Zkuste náš ověřený recept. Budeme potřebovat: očištěného mrtvého vykuchaného kapra (pro 4 porce cca 800 g), olej, mouku, strouhanku, ….

Recept na uzeného úhoře

Budeme potřebovat: jednoho nebo více úhořů (podle množství porcí), dostatečně ostrý nůž, sůl, grilovací koření, olej a něco jako přílohu. Postup: jako první z úhoře ….

Expedice DofE

Dne 12. 10. 2019 jsme se vydali s partou dobrodruhů na expedici DofE. Ta je specifická třeba v tom, že během ní nesmíte používat mobily s mapou. Měli ….

Gasterney

Chtěli bychom Vám představit naši začínající firmu, která nese název Gasterney. Náš název vznikl spojením dvou anglických slov „Gastronomy and Journey“, což je v překladu gastronomie ….