Studentská firma TourVision

Chtěli bychom Vám představit naši firmu, která je tvořena 13 žáky ze třídy 3.H. Pro jméno TourVision jsme se rozhodli, protože studujeme cestovní ruch a baví nás cestovat. Jsme zaměřeni na přípravu animačních programů a cateringových akcí jak pro naše kolegy, studenty a učitele, tak i pro veřejnost.

Naši studenti jsou rozděleni do 6 úseků: management, ekonomický úsek, marketingový úsek, výrobní úsek, personální úsek a IT úsek.

  • Ve vedení firmy stojí naše ředitelka Kristýna Černá a její zástupce Jana Minářová.
  • Vedoucím ekonomického úseku je Tereza Bojarová a pokladní Eliška A. Schönsgiblová, co se starají o peněžní prostředky.
  • Marketingový úsek s vedoucím Markem Kodešem a jeho podřízenými Jakubem Hajným a Markem Kameníkem obstarává grafickou stránku firmy při tvorbě plakátů a propagací našich akcí.
  • Za personální úsek ručí Kateřina Štodtová, jež se nám stará o životopisy a personální akce firmy.
  • Výrobní úsek plánuje a připravuje naše firemní akce. Vedoucím výrobního úseku je Amálie Šulová a pod sebou má 3 děvčata: Evu Brzobohatou, Terezu Kavkovou a Kláru Roztomilou.
  • O náš Instagramový účet a webovky se stará náš skvělý IT specialista Matěj Březina.

o

Na školní rok máme nachystáno mnoho akcí, na které se můžete těšit, jako např. Podzim s námi, Justinovy Vánoce, Velikonoce s námi, nebo pro žáky prvního ročníku sestavujeme čtyřdenní výlet do Adršpachu.

V případě dotazů na organizace akcí se můžete zeptat kohokoliv z našeho týmu. Na všechny dotazy Vám velice rádi odpovíme.

Sledujte také náš Instagramový profil kvůli budoucím akcím ve školním roce: @tour_vision

Za celou studentskou firmu TourVision

Kristýna Černá

Ředitelka firmy

Phone: +420 583 301 030
Fax: datová schránka: hscfdf9
Střední odborná škola, Šumperk, Zemědělská 3
787 01 Šumperk, Zemědělská 3