Pedagog Olomouckého kraje

V úterý 1.4.2014 proběhlo v Moravském divadle v Olomouci vyhlášení ankety Pedagog Olomouckého kraje. K naší radosti byla mezi oceněnými i Mgr. Eva Kostecká. Eva Kostecká se po dvě desítiletí intenzivně věnuje pedagogické činnosti v oblasti výuky anglického jazyka.
Její mimořádné organizační schopnosti se projevují při organizování různých typů okresních a krajských soutěží v anglickém jazyce, dále pak ve funkci metodika kabinetu anglického jazyka a při zajišťování jazykových konferencí. Její působení má tak nejen celorepublikový dosah, ale i celosvětový.
Kvalita její výuky spočívá v ročním pobytu v americké škole Utah ve státě Salt Lake City, tento pobyt jí byl přidělen v rámci Fullbrightovy nadace.
O její kvalitní práci svědčí ocenění nejlepší učitel anglického jazyka v roce 2008.

Blahopřejeme

Pedagog Olomouckého kraje