Odborná exkurze Olomouc pod vedením firmy Catay 3.H

Bylo 19. prosince, když jsme se ujali průvodcování vánoční Olomoucí, konkrétně se toho ujala propagační pracovnice z marketingového úseku studentka Alexandra z naší firmy Catay ze 3.H. Na průvodcování si však nakonec vzala posilu z jiné studentské firmy. Exkurze byla určena pro třídu 1. H doprovázenou šesti učiteli.

Ráno jsme vyjeli ze Šumperka autokarovou dopravou, po příjezdu do Olomouce jsme se zúčastnili odborné exkurze v NH Collection Congress hotel Olomouc. Uvítala nás místní manažerka obchodního oddělení paní Tesařová a pověděla nám, jak to všechno v hotelu funguje. Ukázala nám také celý hotel, začali jsme recepcí, pokračovali jsme přes kongresové prostory a společenské místnosti, provedla nás třemi typy pokojů a nakonec nás dovedla do restaurace, kde na nás čekala luxusní hotelová snídaně. Po skvělém zážitku z návštěvy NH jsme moc poděkovali, rozloučili se a dokonce jsme při odchodu měli tu čest zastihnout pana ředitele Tomáše Rouska, který nám popřál hodně zdaru do budoucna a šťastnou cestu zpět domů. My jsme pokračovali dál na Horní a Dolní náměstí, kde jsme my – studentky z obou firem – seznámily účastníky s historií místních památek. Po našem průvodcovském výkladu jsme navštívili trhy, podívali se na orloj, poslechli si koncert koled místní kapely a nasáli vánoční atmosféru. 

Potom už nás čekala zpáteční cesta do Šumperka.

Byla to nová zkušenost a zážitek jak pro nás průvodce, tak i pro zúčastněné studenty. Na další podobné akce už se všichni moc těšíme.   

Vaše studentská firma Catay, 

Alexandra Fleková

Phone: +420 583 301 030
Fax: datová schránka: hscfdf9
Střední odborná škola, Šumperk, Zemědělská 3
787 01 Šumperk, Zemědělská 3