Studenská společnost IZY PIZY TRIPS

Na začátku školního roku 2019-2020 dostali studenti 3. ročníku oboru Cestovní ruch se zaměřením na hotelový provoz za úkol založit studentskou firmu. Cílem každé takové firmy je propojit teoretické znalosti do praxe, a tím si ucelit znalosti získané během studia. Studenti 3.H se pomocí brainstormingové metody rozhodli, že se budou věnovat organizaci cateringových služeb, zajišťováním společensko-zábavních služeb a pořádáním odborných exkurzí pro studenty a pedagogy naší školy. Po úspěšné registraci u neziskové organizace JA Czech, která studentské firmy zastřešuje, se s nasazením pustili do práce. Firmu si rozdělili do organizačních úseků, nominovali se do konkrétních pracovních pozic a zvolili si ředitele firmy. Aktivně se pustili do prezentace firmy a plánování akcí, jež se rozhodli během školního roku zorganizovat. Eliška Poláchová, marketingová pracovnice firmy, vymyslela slogan, který vystihuje jejich činnost: “No reason to stay, is a good reason to go.”

Izy Pizy Trips Vás bude průběžně informovat o svých aktivitách prostřednictvím svých webových stránek: izy-pizy-trips.webnode.cz.
Michaela Valentová, marketingová pracovnice firmy, o IZY PIZY TRIPS napsala:

“Naše firma se jmenuje IZY PIZY TRIPS a zabývá se přípravou cateringových akcí a pořádáním zájezdů jak soukromých, tak i pro veřejnost. Pokrmy, akce a zájezdy pro Vás připravujeme s láskou a jsme vždy rádi, když se dočkáme pozitivního ohlasu. 

Již máme za sebou naši první akci, předčasný Halloween, na níž bylo možné zakoupit si pochutiny jako třeba párečkové mumie, žížaly v hlíně a pavoučí královnu sušenek, ke které byl zdarma i panák krve. 

Vše dopadlo ke spokojenosti všech, už se těšíme na pořádání další akce, na které budeme stejně usilovně pracovat. Naší další velkou akcí je příprava odborné exkurze do Olomouce, kterou nabízíme studentům druhých ročníků oboru cestovní ruch se zaměřením na hotelový provoz. Věříme, že i tentokrát uspějeme.”

Přejeme studentům studentské společnosti IZY PIZY TRIPS hodně sil při plánování , organizování, realizaci a hodnocení jejich aktivit.
Ing. Kateřina Ondráčková
učitelka odborných předmětů

FOTOGALERIE

Phone: +420 583 301 030
Fax: datová schránka: hscfdf9
Střední odborná škola, Šumperk, Zemědělská 3
787 01 Šumperk, Zemědělská 3