TIENES HAMBRE

Naše firma vznikla za účelem pořádání cateringových akcí, na kterých budeme představovat především chutě zahraničních kuchyní. Proto jsme si také zvolili cizojazyčný název firmy TIENES HAMBRE, což ve španělštině znamená Máš hlad?

Naše firma je výjimečná tím, že náš tým je složený z kreativních, nadšených a pracovitých lidí, kteří pracují na tom, aby cateringové akce přinesly zákazníkovi nezapomenutelný zážitek.

Firemní tým je tvořen ze 14 žáků a v čele firmy nás reprezentuje ředitel Antonín Čech, po jeho boku stojí na personální pozici Martin Jurečka.

O marketing a PR se v naší firmě stará Kateřina Malachová a dále Josef Jezdinský, Vojtěch Stratil, Aneta Krátká a Karel Rajwa. Výrobní úsek vede Natálie Chromková, která má k dispozici tým tvořený Olivií Ablonczy, Tomášem Hamplem, Erikou Unzeitigovou a Nikolou Urbanovou. Finanční záležitosti firmy řeší a kontroluje Liana Lizogub společně s Kateřinou Vencálkovou.

Pro podzimní období jsme měli přichystanou akci s názvem CHUTĚ ŠPANĚLSKA, kterou jsme vzhledem k situaci s Covid-19 nemohli zrealizovat. Těšíme se na to, až se školy zase otevřou a budeme se Vám moci představit v plné síle na našich akcích.

 

Phone: +420 583 301 030
Fax: datová schránka: hscfdf9
Střední odborná škola, Šumperk, Zemědělská 3
787 01 Šumperk, Zemědělská 3