Tour de Taste

Aktuální nabídka zájezdu
Studentská firma třídy 4. H, SOŠ Šumperk

 

Jsme studentská firma maturitního ročníku založena v září 2023 studenty 4.H. Skládáme se z celkem 27 členů a každý máme ve firmě vlastní roli. 

Celý tým má na starosti ředitelka Sandra Lánová a  dále se také dělí na několik konkrétních úseků- marketingový úsek, ekonomický úsek,  organizační úsek, úsek průvodců a animátorů a v neposlední řadě pravé ruky naší ředitelky- personalisty.  

Všichni se však podílíme na tom nejhlavnějším. A tím je náš produkt – maturitní zájezd.  Naše činnost tedy spočívá především v  organizování zájezdu. Vytvoření kouzelných a hlavně nezapomenutelných zážitků jen a pouze pro vás. 

Zájezd se uskuteční do 4 různých zemí a to jsou Česko, Slovensko, Maďarsko a Rakousko v doprovodu našeho mota “Kde se dobře vaří, tam se dobře daří” v termínu 2. 4. – 5. 4. 2024.

A jako poslední, dovolte nám představit význam našeho loga a názvu. Reprezentuje totiž přesně to, čemu se věnujeme. Tour de Taste je název, který je moderní, ale taky velmi výstižný. Každý z nás zná “tour de…” a tak jsme pouze doplnily slovo taste – chuť. Jednoduché, moderní, ovšem velmi výstižné. 

Červený pin představuje cestování. Každý z Vás má v mobilním telefonu totiž mapy, a nejednou tento pin využil. Je to velmi moderní symbol, který každý z nás v mžiku rozezná. A také “plating”, neboli příbor. To naopak značí gastronomii, téma našeho zájezdu. 

Budeme moc rádi, pokud nás budete odebírat na našem instagramu @tourdetaste_  a doufáme, že se brzy uvidíme na našem zájezdu či prezentační akci!

Ředitel společnosti: Sandra Lánová
Adresa: Střední odborná škola, Zemědělská 3, 787 01 Šumperk
Telefon: + 420 770 105 356
Email: tourdetaste@edusum.cz

Phone: +420 583 301 030
Fax: datová schránka: hscfdf9
Střední odborná škola, Šumperk, Zemědělská 3
787 01 Šumperk, Zemědělská 3